Infekcja wirusowa a antybiotyk

Dobry wieczór. Dwa tyg temu byłem u lekarza i lekarz stwierdził że mam zapalenie oskrzeli i przypisal mi antybiotyk który brałem przez 7 dni od sob do sob. Po czym we wt zacząłem czuć objawy jak przedtem, z tym ze objawy się nasiliły tzn. Kaszel z odktuszaniem flegmy katar i osłabienie. Udałem się do lekarza we sr który powiedział ze ponoć tamten lekarz nie powinien mi przypisywać antybiotyku za virusowe zapalenie bakteryjne tylko mam brać paracetamol. Dziś jest pt i nic mi nie jest lepiej.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie zgłosić się do lekarza. Bez badania nie można nic powiedzieć.