Infekcje penisa po leczeniu rzeżączki

Witam. porsze o porade eksperta gdyz mam dosc lekarzy w moim rejonie. bylem u wielu urologow i dermatologow i zaden nie potrafi mi pomoc. mianowicie jestem po leczeniu rzeżaczki , bralem miesiac czasu azytromycyne , pozniej miesiac doxysycyline, a jednak problem wciaz pozostal. niby posiewy wszystkie jakie tylko robilem sa negatywne a jednak caly czas mam problem( a to zapalenie cewki a to zaczerwienienia na żoledziu oraz skóry wokol zoledzia,dbam o chigiene miesc intm. prosze o fachowa porade

W zaleceniach amerykańskich napisane jest
For uncomplicated urogenital, anorectal, and pharyngeal gonococcal infection, a drug regimen using ceftriaxone plus either azithromycin or doxycycline may be used.
Prawdopodobnie zakażenie jest już wyleczone, a obecne objawy .... trudno przez internet zinterpretować.
KG