Intensywne ćwiczenia a ścieranie się naskórka

Witam Mam pytanie rok temu zaczołem ćwiczyć hantlami biceps.No i potem miałem odciski i tak jak by mi sie tam pieprzyk zrobił.Ćwiczyłem dale potem i ten naskórek zszedł razem z tym "pieprzykiem".Ale poprostu zeszło samo nie było żadnej krwi blizny itp.Czy to mógł byc pieprzyk?

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania ciężko jest coś powiedzieć. byc może była to poprostu wynaczyniona krew ktora została usunięta w naturalny sposób.