Intensywne i śmierdzące upławy z pochwy

Witam, mam 18 lat. Od niedawna zauważyłam, że występują u mnie duże upławy z pochwy. Są one bardzo śmierdzące, mają żółty, a czasami trochę brązowy kolor. Wargi sromowe mniejsze są zaczerwienione i mnie swędzą. Swędzi mnie też łechtaczka. Od kilku miesięcy nie miesiączkuję, ale to ze względu na bardzo wysoki poziom prolaktyny, który pojawił się w trakcie brania leku Olanzapine. Nigdy jeszcze nie współżyłam. Przestrzegam higieny tych okolic i nie noszę obcisłej bielizny. Co to może być???

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, moga to byc objawy grzybicy badz zakażenia bakteryjnego. Zalecam udanie sie do ginekologa i wykonanie posiewu. Pozdrawiam