Intensywne miesiączkowanie u 12-letniej dziewczynki

Witam. Moja córka od 3 miesięcy nie miała okresu, a ma 12 lat. Podczas poprzedniego krwawienie było bardzo intensywne i miesiączka trwała nawet długo. Podczas tego wielokrotnie zmieniała strefy czasowe. Boję się o nią, bo przez co ona naczytała w internecie najadła się okropnego strachu... Proszę, pomóżcie jej, ona czuje się bezradna...

Witam,
w tak młodym wieku córka może nie mieć jeszcze regularnych cykli i długie przerwy pomiędzy miesiączkami zdarzają się. To zupełnie fizjologiczne.
Jednak jeżeli krwawienia są bardzo obfite należałoby udać się do ginekologa, aby nie doszło do rozwoju anemii.

pozdrawiam serdecznie!