Interakcje pomiędzy CITABAX 10 i Trittico CR

Pytanie me dotyczy leków zażywanych przez starszą osobę , którą się opiekuję ze stwierdzonymi zaburzeniami depresyjnymi (obecnie - epizod depresyjny umiarkowany ) . Czy mogą wystąpić jakieś niepożądane interakcje między lekami o nazwach : CITABAX 10 i Trittico CR ? Mam tu na myśli głównie zaburzenia rytmu serca mogące mieć wpływ na bezpośrednie zagrożenie życia ale też i inne objawy . Dziękuję za odp .

Takie połączenie zwykle jest bezpieczne. Jednak w przypadku obciążeń kardiologicznych i u osób w podeszłym wieku może powodowac zaburzenia rytmu serca (trittico zwiększa stężenie ciatbaxu)