Interpretacja opisu rezonansu magnetycznego u 52-letniej kobiety
Od ponad 6 miesiecy jestem leczona w poradni chorob pozapiramidalnych w kierunku parkinsonizmu. Ostatnio przyjmuje nironovo 8mg.Lekarz prowadzacy zlecil wykonanie rezonansu magnetycznego, zeby wykluczyc inne przyczyny glownie drzenia lewej reki. Badanie MR glowy wykazalo w obrebie istoty bialej w placie czolowym prawym pojedyncze ognisko o podwyzszonej intensywnosci sygnalu o charakterze naczyniopochodnym,degeneracyjnym. Poza tym nie stwierdzono podwyzszenia sygnalow z istoty. Bialej i szarej.Wn

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Niestety w powyższym opisie nie zawarła Pani konkretnego pytania, oraz niestety jest nie skończony opis. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego.