Co oznacza wynik MR głowy u 33-latki?
rezonans glowy - Obustronne w obrebie istoty bialej podkorowo widoczne sa pojednycze badzo drobne (o wym do 2mm) obszary o podwyzszonej intensywnosci sygnalow w obrazach T2 zalażnych i FLAIR odpowiadajacych niechrakterystycznym ogniskom demnilinizacji. Prosze o interpretacje wyniku ?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wynik należy interpretować łącznie z całym obrazem klinicznym, objawami, wskazana kontrola u neurologa.