Interpretacja USG tarczycy u 19-latki

Witam .Mam 19 lat.proszę o interpretacje moich USG tarczycy. Tarczyca o prawidłowej budowie, PP- 9,3 ml. , PL- 7,9 ml. Ciesń cienka.Struktura niejednorodna bez zmian ogniskowych.Echogenicznosć obniżona, nierówna.Przepływ przez miąższ tarczycy zwiększony.Węzły chłonne b.zmian. TSH-10,008,Ft3-5,36 Ft4-11,93

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie, poznanie objawów towarzyszących oraz łączna analiza powyższego badania. Proszę koniecznie udać się do endokrynologa.