Prośba o interpretację USG tarczycy u 20-letniej kobiety
Witam.Proszę o interpretacje USG tarczycy, 20-to letniej kobiety tarczyca o typowej płatowej budowie, prawidłowo położona na szyi.PP- 5,8 ml , PL-5,1 ml.Cieśn cienka.Struktura nieznacznie niejednorodna, bz. ogniskowych, echogenicznośc nierówna- cechy rozlanych zmian miąższowych.Przepływ przez miąższ tarczycy nieznacznie zwiększony ,węzły chłonne na szyi nie zmienione nie powiększone.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczna jest łączna interpretacja wraz z wynikami badań tarczycy z krwi. proszę koniecznie uda się do lekarza endokrynologa