Interpretacja wyników - jeszcze raz

Jestem kobietą, 31 lat. Od 2 tygodniu czasem odczuwam ból pod pachami, ale nie czuję żadnych guzków. Podam wyniki morfologii, ale tylko  wartości przeraczające normę, reszta jest OK: erytrocyty 3,94 10^3/ul, mcv 101 fl, MPV 12,2 fl, P-LCR 44,1%, %neut 73,8, %limf 18,7, OB 15.
KOBIETA ponad rok temu

Antykoncepcja po

Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja ?po? czy antykoncepcja ratunkowa.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam.

Odpowiedziałam już na Pani pytanie. Widzę, że dodatkowo podała Pani wynik OB, który jest podwyższony, co wraz z "przesunięciem w lewo" w rozmazie krwinek białych może świadczyć o obecności stanu zapalnego. Proszę zgłosić się do lekarza, celem zebrania dokładnego wywiadu i ustalenia dalszej diagnostyki.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy