Interpretacja wyników - jeszcze raz

Jestem kobietą, 31 lat. Od 2 tygodniu czasem odczuwam ból pod pachami, ale nie czuję żadnych guzków. Podam wyniki morfologii, ale tylko  wartości przeraczające normę, reszta jest OK: erytrocyty 3,94 10^3/ul, mcv 101 fl, MPV 12,2 fl, P-LCR 44,1%, %neut 73,8, %limf 18,7, OB 15.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Odpowiedziałam już na Pani pytanie. Widzę, że dodatkowo podała Pani wynik OB, który jest podwyższony, co wraz z "przesunięciem w lewo" w rozmazie krwinek białych może świadczyć o obecności stanu zapalnego. Proszę zgłosić się do lekarza, celem zebrania dokładnego wywiadu i ustalenia dalszej diagnostyki.