Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 3 6 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Interpretacja wyników morfologii krwi i badania moczu u dziecka

leukocyty-17.27,neutrocyty-11.12,monocyty-1.81,eozynocyty-0.69,płytki-415,ob-21,crp-21.46,MOCZ białko-30,leukocyty-2+,OSAD leukocyty-50.1,nabłonki okrągłe-9.8,wał.ziarniste-0.66,śluz-11.53.Córka ma 3,5 roku często choruje i częste infekcje moczowe. teraz dostaje BIOFUROKSYM dożylnie.Czy oprócz tej infekcji dzieje się jeszcze coś niedobrego w jej organiżmie.Co dokładnie mówią te wyniki.Często też choruje na górne drogi oddechowe.Proszę o pomoc. Bardzo się martwię o córeczkę.Jakie zrobić wyniki.
ponad rok temu

Dlaczego ludzie rezygnują ze szczepień?

Coraz częściej zdarza się, że ludzie rezygnują ze szczepień. Skąd taka tendencja? Czy to właściwe? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam!
W podanym wyniku nieprawidłowość stanowi podwyższony poziom leukocytów, podwyższony odsetek neutrocytów, podwyższony poziom płytek oraz podwyższone OB i CRP. Wszystkie powyższe wskaźniki świadczą o stanie zapalnym. Nieprawidłowa analiza moczu wskazuje, że przyczyną może być infekcja dróg moczowych. Ze względu jednak na obecność wałeczków ziarnistych proszę skonsultować się ze specjalistą nefrologiem dziecięcym - może być to bowiem objaw uszkodzenia nerek.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy