Interpretacja wyników USG tarczycy u 28-latki
Witam proszę o interpretację wyników usg tarczycy: Tarczyca położona typowo, powiekszona, hipoechogeniczna, jednorodna.Przepływy naczyniowe w normie. Objętosć całokowita 32 ml. Cieśń grubości 6 mm. W prawym płacie hipoechogeniczna zmiana ogniskowa słabo definiująca się 6x7x5, poniżej i przysrodkowo od niej heterogeniczna zmiana ogniskowa o nieregularnym kształcie 13x17x20 mm Tsh 1,070? czy to cos groznego?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
sądzę, że konieczne jest wykonanie biospji powyżej opisywanych zmian.