Interpretacja wyniku ANA u 46-latki

Witam ! Wykonano mi badanie ANA w PL ,odebralam wynik na maila. Mieszkam w Szwecji ,lekarze nie potrafia tego odczytac.Miano 1:80rodzaj swiecenia -ziarnisty ANA przeciwciala przeciwjadr.metoda imunofluroesceni -posrednie.Nie wiem czy sie mam zamartwiac? Do lekarza w Pl moge sie zglosic dopiero w grudniu .Dziekuje z gory za informacje Kasia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania znajduje się na granicy normy. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.