Interpretacja wyniku badania u 3,5-letniego synka

witam Wyniki mojego 3,5 letniego synka są niepokojące, proszę o opinie. wbc 16.20 , RBC 4,32, HGB 12,3, HCT 34,4 , MCV 80.0 , MCH 28,5 , PLT , 597 ,PCT 0,50 , NEUT

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym fragmencie morfologii nieprawidłowość stanowi leukocytoza z nadpłytkowością. Pełny wynik powinien ocenić lekarz pediatra, który zlecił wykonanie morfologii!