Interpretacja wyniku biopsji a wizyta u endokrynologa

witam.Peoszę o interpreatcje wyniku biopsji ."tyreocyty z cechami niewielkiego polimorfizmu i w większości metaplazji i syderofagi,,w tle skapy,częściowo zagęszczony koloid.zmiana pęcherzykowa bliżej nieokreślona.wskazana kontrola..."Czy powinna iśc do endokrynologa? prowadzi mnie onkolog.Nie zażywam żadnych leków.Dziękuję za odp.

w porządku, a obok może być zmiana o charakterze, który kwalifikuje ją do usunięcia.Proszę być również pod kontrolą dobrego endokrynologa.
Z poważaniem,

Marek Derkacz