Interpretacja wyniku biopsji cienkoigłowej tarczycy

Witam. Proszę o pomoc w interpretacji wyniku biopsji cienkoigłowej tarczycy. "Miejsce pobrania: Płat lewy tarczycy, konglomerat noromechogenicznych guzków 5x20x11 mm. Rozpoznanie kliniczne: konglomerat guzków płata lewego. W rozmazach widoczne są płaciki i płaty normotypowych tyreocytów, makrofagi oraz obfity koloid, w tle treść krwista. Obraz cytologiczny przemawia za łagodnym charakterem zmiany. Grupa cytologiczna druga wg Bethesda dla cytopatologii tarczycy." Dziękuję, pozdrawiam.

Opis jest chyba jasny i łatwy do zrozumienia - "obraz cytologiczny przemawia za łagodnym charakterem zmiany" - czyli nie złośliwym , konieczna konsultacja i dalsza obserwacja przez lekarza zlecającego biopsję , zż