Interpretacja wyniku TK głowy z kontrastem i bez
Interpretacja wyniku TK głowy z kontrastem i bez: Duże naczynia tętnicze i żylne mózgu bez ewidentnych cech malformacji. Zwapnienia w sierpie mózgu między płatami czołowymi. Struktury mózgowia i przestrzenie płynowe wewnątrz czaszkowe w badaniu TK przedstawiają się typowo. Czy te zwapnienia są groźne? Do lekarza trafiłam przez 6 godzinny ból głowy z wymiotami. Poza tym często mam silne bóle głowy.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne jest poznanie wielkości zwapnień, nie sądzę aby mogły miec wpływ na objawy./