Wynik badania TK mózgu u 24-latka

Witam wynik badania tk: Cech krwawienia wewnatrzczaszkowego , ognisk stluczenia mózgu,świeżych zmian niedokrwiennych w strukturach mózgowia w wykonanym badaniu nie wykazano,Struktury środkowe nie przemieszczone. Zanik korowy z poszerzeniem przestrzeni płynowej podpajęczej nad płatami czołowymi. Układ komorowy prawidłowej szerokosci. Chlopak lat 24(ostatnie zdanie tzn cos nie tak jest?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie sa objawy? Czy jakis uraz głowy? Proponuje udac sie do lekarza neurologa.