Wynik TK głowy 22-latki do analizy

Witam, Odebrałam wynik z TK głowy bez i z kontrastem w opisie i wniosku mam napisane : MIERNIE SZERSZE PRZESTRZENIE PŁYNOWE NAD PŁATAMI CZOŁOWYMI. Co to oznacza, przejełam się.... proszę o odpowiedź.

Świadczy to tylko o nieznacznie większej ilości płynu pomiędzy czaszką a mózgiem. Zazwyczaj nie oznacza to nic groźnego i występuje u części populacji. Nie można powiedzieć więcej bez obejrzenia TK i badania neurologicznego.