Interpretacja wyniku TK kręgosłupa 54-latki

Proszę o interpretację wyniku TK kręgosłupa L/S. Na wizytę do neurologa jestem zapisana za 3 tyg., czy mogę spokojnie czekać na wizytę czy raczej iść do lekarza prywatnie? Na poziomie L4/L5 niewielka lewoboczna protruzja krążka międzykręgowego uciskająca lewy korzeń nerwowy. Na poziomie L5/S1 koncentryczna wypuklina krążka uciskająca worek oponowy i korzenie nerwowe, zwężająca kanał kręgowy w wym.AP do 13mm. Cechy degeneracji tego krążka z obecnością efektu próżniowego.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę poczekać na wcześniej umówioną wizytę. Nie ma konieczności pilnej interwencji.