Interpretacje RTG kręgosłupa szyjnego

Witam. Proszę o interpretacje Rtg kręgosłupa szyjnego. Dyskretne zwężenie przestrzeni międzykręgowej C5-C6 i w większym stopniu C6-C7. Dyskretne zmiany wytwórcze trzonów kręgów szyjnych.Drobne zmiany wytwórcze w stawach unkowertebralnych.Od miesiąca mam okropny ból ręki od łokcia po dłoń .Dziękuję .Monika 38 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z powyższym wynikiem do neurologa. Bez wykonania badania pacjenta więcej nie można się odnieść. Pozdrawiam