Intramuscular angiolipoma w wyniku badania histopatologicznego

Witam. Na lewej ręce lekarz internista wykrył mi guza. Odrazu kazał isc do chirurga a ten kazał na onkologię, Była robiona biopsja wyszedł Intramuscular angiolipoma ( morfologia najblizsza) i z tym wynikiem onkolog wysłał mnie spowrotem do chirurga ogólnego a chirurga ogolny odsyła mnie jeszcze raz na onkologie ( zrobiono ponowne badanie usg) Pomocy bo juz nie wiem co myslec i do kogo tak naprawde powinnam isc..

Jeżeli chirurg ogólny odsyła na onkologię - to dobrze - bo to znaczy , że nie ma doświadczenia w operowaniu tego typu guzów! Proponuję spowodować , żeby operował chirurg onkolog , zż