Stale rosnący guz na żuchwie

Witam serdecznie. Mam pytanie. Z mamą przezywany trudne chwile, gdyż od wielu lat na żuchwie bądź ślinance rósł guz? Teraz jest on naprawdę olbrzymi...Wynik badania jest dośc jednoznaczny - tumorus mixus, badania biopsji wykazały, ze jest on łagodny. Powoli ale systematycznie rośnie? W jednym szpitalu zdecydowano się mamę operować, wtedy mama się nie zgodziła.Chciałbym się dowiedzieć czy nawet takiego duzego guza da sie jeszcze operować? Co mogę zobić dla mamy? Załamany syn

Nie mogę odpowiedzieć bez zbadania pacjentki , gdyż nie podał pan wielkości guza- określenie "naprawdę olbrzymi" nic nie określa i dla każdego znaczy co innego... Konieczna ponowna konsultacja w ośrodku , który miał operować poprzednio , zż