Jadłospis dla karmiącej matki

Moja córka ma 17 miesięcy jest bardzo ruchliwa i energiczna i waży 8,720 kg wzrostu ma 79cm ,jada zazwyczaj 5 posiłków.Prosiłabym o jakiś jadłospis na 7 dni dla mamy ze skromnym portfelem,z góry bardzo dziękuję.

Witam,

Według siatek centylowych wzrost jest w 50-25 centylu - czyli oznacza to tylko,że dziecko jest niższe od swoich rówieśników. Niepokojąca jest jednak masa ciała,która znajduję się w 3 centylu, nie pomiędzy 10 a 3, tylko dokładnie w 3. Oznacza to pewną dysproporcje i powinna Pani prześledzić rozwój dziecka razem z siatkami centylowymi.
Wspominała Pani, że nie ma budżetu na wizytę u dietetyka, dlatego polecam się zapoznać z materiałami wydanymi przez Instytut Matki i Dziecka.
http://www.imid.med.pl/klient1/uploads/poradnik.pdf

Pozdrawiam,
A. Erdmann
www.kalorynka.pl