Jajo płodowe z przewlekłym zapaleniem po łyżeczkowaniu

Witam, 12.05 miałam zabieg łyżeczkowania macicy po stwierdzeniu pustego pęcherzyka ciążowego.Dzisiaj odebrałam wyniki badania histopatologicznego w którym jest napisane "Jajo płodowe z przewlekłym zapaleniem". Do lekarza idę dopiero za tydzień i chciałabym wiedzieć co to oznacza.Dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie stanu zapalnego w obrębie jaja płodowego. Przyczyn takiego stanu może być wiele. Konieczna jest ocena wyniku badania w oparciu o inne dane kliniczne. Proszę udać się do lekarza w umówionym terminie.