Jak dbać o zęby po wybielaniu nakładkowym?

Ostatnio wybielalam zęby metodą nakladkową przez cały okres zabiegu nie paliłam papierosów teraz niestety powracam do nałogu . Zdaje sobie sprawę ze ma to zły wpływ na mój uśmiech co robić żeby zęby szybko nie zrobiły się brzydkie ?? Jak o nie dbać ? Jakiej pasty używać ?

Pasta -> Blanx antyOsad do codziennej pielęgnacji oraz wizyty w gabinecie stomatologicznym ( regularne ) - podczas nich będzie można na bieżąco oceniać ewentualne zmiany koloru zębów i zastosować wybielanie podtrzymujące.

Lek. dent. Agata Duda

są na rynku dostępne pasty pomagające usuwać osady i przebarwienia. przedłużając efekt wybielania np Elgydium ( granatowa ) do zębów przeciw kamieniowi nazębnemu czy BlanXMed Anty-Osad
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk