Jak długo będzie się wchłaniał guzek po mezoterapii?

Witam, Tydzien temu mialam robiona mezoterapie (osocze kwas hialuronowy). Wszystko pieknie sie wygoilo, siniaki poznikaly. Niemniej jednak po jednym wkłuciu zostal jeszcze siniak a pod nim guzek. Czy to zniknie? Jak dlugo moze sie wchlaniac i czemu tak w ogole sie stalo?

Osocze i kwas hialuronowy używany do mezoterapii to materiały wchłanialne, dlatego guzek powinien się wchłonąć. Być może to jeszcze krwiak lub większy depozyt kwasu hialuronowego. Jeśli nic więcej się nie dzieje, można odczekać jeszcze tydzień a później w razie potrzeby skontaktować się ze swoim lekarzem.