Jak długo można brać Zotral?

Jak długo można brać zotral? Psychiatra przepisuje mi go za każdym razem, gdy depresja powraca - ale mam wrażenie, że już nie działa na mnie tak, jak kiedyś. Biorę go już prawie rok, ale nie widzę efektów.... Wprost przeciwnie - jestem rozdrażniona i byle co doprowadza mnie do furii. Zotral do tej pory zawsze mi pomagał - a stosuję go już ok. 8 lat (z przerwami). Byłabym wdzięczna za jakieś sugestie - dlaczego tak się dzieje?

Witam serdecznie, sugerowałbym rozpoczęcie leczenianiefarmakologicznego pod opieką psychoterapeuty, często skutkuje lepiej, także wspódziałanie psychiatry z psychoterapeutę może przynieść pozytywne skutki
Pozdrawiam świątecznie