Jak długo można przyjmować witaminę b6 w dawce 50 mg, żeby nie uzależniła?

Witam Choruję na Hashimoto miałam ogromne problemy z lękami (chociaż wcześniej nigdy ich nie miałam). Pani doktor zleciła mi w związku z tym wykonanie prywatnie badań min. wit. b12 Mój wynik to 136 (norma 200-700) ale w internecie wyczytałam, że jak jest jeden brak z grupy b to na pewno nie jeden. Więc dodatkowo piłam b6 bo miałam problemy ze snem. Jak długo można przyjmować wit.b6 w dawce 50 mg, żeby nie uzależniła? Śpię lepiej (a piję ja od ok 49 dni)Proszę o w miarę szybką odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego diagnostykę i kierować się jego zaleceniami.