Jak długo można spożywać błonnik witalny w przypadku 29-latka?

Jak długo można spożywać błonnik witalny , niektórzy piszą że dwa tygodnie a inni że od miesiąca do trzech,dodam że jem jedną łyżeczkę dziennie nasion.

Dzień dobry,

ważne jest też to - jak wygląda Pana zwyczajowy jadłospis. Napisał Pan zbyt mało informacji, aby móc udzielić konkretną odpowiedź.

Pozdrawiam