Jak długo można stosować Opalescence 16 do wybielania zębów?

Jak długo można stosować "opalescence 16 " środek do wybielania zębów . Czy kuracja powyżej tygodnia jest szkodliwa dla szkliwa czy możemy stosować do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam .

Największy efekt wybielania jest osiągany w pierwszych kilku dniach kuracji. Potem zmiany są już niewielkie. Wyjątkiem jest szaro-brązowe przebarwienie po tetracyklinach - wtedy stosuje się długotrwałe wybielanie zębów. Przed przystąpieniem do wybielania lekarz powinien określić możliwą do osiągnięcia zmianę barwy i czas trwania kuracji. Pozdrawiam

Lek. dent. Marcin Dolecki

do uzyskania satysfakcjonującego efektu
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Teoretycznie można używać tego preparatu do uzyskania pożądanego efektu, jednak najlepiej stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Nie u każdego pacjenta można wybielaniem uzyskać efekt hollywoodzkiego uśmiechu.