Wybielanie zębów metodą nakładkową

Witam rozpoczęłem wybielanie zębów metoda nakladkowa (żel 16% opalescence) czy muszę na cały czas zabiegu zaprzestać palenia papierosów ?? Czy też mogę ograniczyć palenie do kilku sztuk dziennie powiedzmy 3-4 . Od kiedy w ogóle są widoczne jakieś efekty zabiegu ?? Ja wybielam 8 dzień efekt kiepski , nie palę ale coraz trudniej mi się powstrzymać zwłaszcza że nie widzę rezultatu.

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

efekt końcowy bardzo zależy od Pana wyjściowego koloru zębów, są pacjenci którzy dla uzyskania satysfakcjonującego koloru noszą nakładki nawet kilkanaście tygodni
skoro może się Pan ograniczyć do 3-4 papierosów dziennie to trudno to nazwać nałogiem - więc proszę wytrzymać do uzyskania widocznego dla Pana efektu
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinna Pani na cały czas wybielania zaprzestać palenia oraz stosować tzw. "białą dietę". Kolor również zależy od koloru wyjściowego oraz od koloru Pani kości.
A może warto zastanowić się nad inną metodą wybielania, skoro przy obecnej nie widzi Pani żadnego efektu ( jak na razie )?