Wybielanie zębów metodą nakładkową u 26-latki

Witam ! Wybielałam zęby metodą nakładkową rok temu teraz chciałabym powtórzyć zabieg przed ślubem , ale z powodu braku czasu chciałabym skrócić jego trwanie do 3-4 nocy z nakladkami i 3-4 dni białej diety czy to ma w ogóle sens ?? Czy uzyskam jakiś efekt ?

Jeżeli czuje Pani potrzebę wybielania zębów to każda metoda jest dobra.Krótsze stosowanie preparatu tez da efekt - troszkę słabszy.Na rynku występują preparaty i możliwości wybielenia zębów na jednej wizycie.

Normalnie na efekty wybielania nakładkowego czeka się 14 dni, więc po 3-4 nocach efekt będzie, tylko że słabszy i mniej widoczny. Czy warto? To już Pani decyzja. Choć może warto przemyśleć profesjonalne wybielanie w gabinecie aktywowane światłem/laserem, gdzie uzyskamy widoczne efekty już po 1 wizycie na fotelu. Co do białej diety to powinna ona trwać minimum 14 dni. 2 dni mogą nie wystarczyć, radziłabym unikać palenia papierosów i czerwonego wina po wybielaniu, ponieważ są to produkty silnie barwiące.

Pozdrawiamy,
stankowscy.com.pl
facebook.com/badzbystry

Witam serdecznie,
Efekt po tak krótkim wybielaniu jak najbardziej wystąpi, ale nieznaczny. Jeśli zależy nam na szybkim, znaczącym i bezpiecznym efekcie, to warto pomyśleć o wybielaniu gabinetowym. Warto również utrzymywać białą dietę przez dłuższy okres czasu, aby zwiększyć trwałość efektu.
Czasem nieco ciemniejszy kolor zębów może być spowodowany osadami i wizyta higienizacyjna również da odczuwalny efekt wybielenia zębów, a oprócz tego będziemy mieli oczyszczone powierzchnie zębów z kamienia i osadów.