Jak długo powinno trwać leczenie kłykcin kończystych?

Dziś lekarz wenerolog/dermatolog stwierdził u mnie kłykciny kończyste pod żołędzią. Przepisał Condyline do stosowania punktowo 2x dziennie od poniedziałku do środy, następnie dwa dni przerwy. Przez 4-6 tygodni. Pytanie - co jeśli kłykciny znikną po pierwszym lub drugim tygodniu? Czy wtedy nadal mam stosować preparat przez te minimum 4 tygodnie?

Wg mnie kłykciny należy jak najszybciej usunąć. Condyline na narządach boli, trzeba długo leczyć, etc. Usunąć najlepiej zabiegowo, wypalić. Wtedy pozbywa się Pan problemu w jeden dzień. Po usunięciu nie pozostają blizny. w razie pytań proszę na email.