Jak długo utrzymuje się ból po chirurgicznym usunięciu zęba?

Witam. 15 listopada miałam usuwane 2 żeby chirurgiczne . Jedna to 8 na górze drugi ząb ósemka całkowicie zatrzymana leżąca poziomo na dole z korzeniami haczykowatymi w nerwie żuchwy. Jak długo mogą utrzymywać się dolegliwości bólowe po takim zabiegu ? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl