Jak działa aparat Hyrax?

Witam, Chciałabym założyć aparat Hyrax, czy koniecznie jest po nim założenie aparatu stałego, czy można na nim zakończyć leczenie? I czy aparat Hyrax wpływa na rysy twarzy? Chciałabym pozbyć się zapaści w policzkach. Mam 22 lata. Pozdrawiam.

Hyrax służy do rozszerzenia szczęki. Bez dokładnego zbadania stanu Pani zgryzu nie jestem w stanie odpowiedzieć na postawione przez Panią pytanie. Zbyt wiele zmiennych może mieć wpływ na decyzję o rodzaju podjętego leczenia. Pozdrawiam