Na jakiej zasadzie dobiera się ilość obrotów śruby w aparacie?

Córeczka 6lat,założony aparat hyrax,na jakiej zasadzie dobiera się ilość obrotow śruby?
KOBIETA, 38 LAT 10 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

dobór ilości obrotów śruby w aparacie ortodontycznym zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta oraz diagnozy ortodonty. Istnieje wiele czynników, które lekarz bierze pod uwagę, takich jak wiek pacjenta, stopień zwężenia podniebienia, przewidziane cele leczenia oraz reakcja pacjenta na poprzednie etapy rozszerzenia.

Szczegółowe informacje powinien udzielić Pani ortodonta córeczki.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach, do których odsyłam w linku poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/aparat-ortodontyczny-rodzaje-wskazania-przeciwwskazania-i-cena

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.