Jak interpretować wynik badania krwi u osoby po badaniu TK jamy brzusznej?

Nieustający ból w prawym podrzebżu od 2 miesięcy.Wyniki tk jamy brzusznej lub miednicy mniejszej bez wxmoc.kontr.i co najmniej dwie fazy ze wzmoc.kontr. .Wątroba niepowiększona w segm. 6 widoczna zmiana hypodensyjna śr 9 mm. nie wzmacniająca sie po podaniu ś.c-torbiel? naczyniak? zbyt mały nie pozwala na jednoznaczną ocenę charakteru zmiany. Liczne uchyłki jelita grubego.najbardziej nasilone w esicy.Badania krwi LDH 179 ( 135-225 ) IGA 246 (70-400) CRP 1.0 ALT 38 ( <41) AST 20 (<40) ALP 50 (40-129) AMYL 48 (28-100) GGTP 37 (<60) BILUBRINA 0.72 (<1.2) PLT 240 (140-370) HBS UJEMNY HCV NIEREAKTYWNY AFP 2.2 <5.8,PSA 1.51 <2,TSH 1.596 (0.3-3.69) Gastroskopia zapalenie żołądka i dwunastnicy.Kolanoskopia hemoroidy 1 stopnia. Co mnie martwi ciągły ból a prawym nadrzebżu i spadek masy ciała ok 10 kg w ciągu 3 miesięcy .Prowadzący lekarz rozważa MR za 6 miesięcy. Nie wiem gdzie szukać pomocy onkolog ,hepatolog, gastrolog ?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że należy udać się do gastrologa, czy była konsultacja lekarza chirurga? czy było usg?