Jak interpretować wynik badania TK jamy brzusznej u 50-latki?

tk j.brzusznej... Witam , jak odczytac ten opis i czy jest sie czym martwic? Wątroba prawidłowej wielkości,z pojedynczym hiperwaskularnym ogniskiem o śr 21mm w segm.4,wzmacniającym się w kolejnych fazach badania-obraz naczyniaka. Nerki bez złogów i zastoju,w pojedynczymi torbielami o śr.do 7-8 mm. objawy silne bole brzucha,dziwny posmak w ustach, czeste oddawanie moczu,bol nog...

Taki wynik badania TK jamy brzusznej nie wskazuje na nic niepokojącego i raczej objawy jakie Pani prezentuje nie mają nic wspólnego z tym co stwierdzono w badaniu TK jamy brzusznej. Naczyniak w wątrobie i torbiele w nerkach są bardzo małe i wymagają jedynie obserwacji czyli co około 6-12 miesięcy USG jamy brzusznej.