Jak interpretować wynik trepanobiopsji?

Proszę o interpretacje wyniku trepanobiopsji: Dyserytropoeza -erytropoeza zachowana normoblastyczna z niewielkimi defektami jakościowymi (poj. paraerytroblasty i megaloblasty dyplastyczne). Dysgranulopoeza - Granulopoeza z zachowanym torem dojrzewania, w części kom. szeregu obojętnochłonnego widoczne zmiany jakościowe - formy olbrzymie i hypogranularne z zaburzeniami dojrzewania i uwoniczkowaniem cytoplazmy. Dysmegakariopoeza - megariopoeza obecna we wszystkich etapach rozwoju kom. Spotkano d.liczne promegakariocyty, w dojrzałych megakariocytach widoczny poliformizm wielkości kom. i stopnia lobulacji jąder. Komentarz Szpik grudkowy o komórkowości bogatej, w obszarach grudek widoczne nieliczne stłuszczenia. W ocenianym materiale zachowane proporcje granulo- do erytro - poezy, obecna megakariopoeza, bez cech naciekania i proliferacji. Nadmienie, że od wielu lat mam zaburzenia w morfologii odnośnie MCV, MCH, MPV a ostatnio limfocyty są trochę powyżej normy.

Konieczna pełna konsultacja z wynikami, analiza wyników, spokojna rozmowa i ustalenie dalszego postępowania Z LEKARZEM LECZĄCYM!! . BEZPOŚREDNIA PEŁNA KONSULTACJA I ROZMOWA. Pozdrawiam i zapraszam