Jak interpretować wyniki badan RM kręgosłupa u osoby z drętwieniem rąk?

Bardzo proszę o interpretację wyniku rezonansu kręgosłupa. MR kręgosłupa szyjnego: Grzbietowe uwypuklenie krążków mk C3/4 i C5 do 7 modelują worek oponowy. Nie wpływają na położenie rdzenia kręgowego. Jego sygnał i kaliber są prawidłowe. Kanały korzeniowe C5/6 są przewężone. Dodatkowo odczuwam silne bóle, obrzęk i drętwienie rąk (okolice dłoni, przed ramienia i barków) po ćwiczeniu i graniu na instrumencie. Jestem muzykiem i ból bardzo utrudnia mi wykonywanie zawodu.

Dobry Wieczór,
Trudno coś jednoznacznie powiedzieć bez dokładnego obejrzenia zdjęć i zbadania Pana. Proponuję skontaktować się z ortopedą lub neurochirurgiem celem szczegółowego badania i postawienia poprawnej diagnozy.
Pozdrawiam.