Jak interpretować wyniki badania beta hcg i poziomu progesteronu?

Dzień dobry . Bardzo proszę o zinterpretowanie wyników a dokładnie wzrostu beta hcg i poziomu progesteronu (czy jest prawidłowy ) w 8 tc. 27.06. Wynik :77.503 dwa dni później a dokładnie 29.06, wynik: 97.453. Progesteron :21.92. Dodam iż pojawiły się brązowe plamienia .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa czy ciąża została potwierdzona w usg?