Jak interpretować wyniki TK jamy brzusznej?

Witam : O to wynik badania TK jamy brzusznej: Zwraca uwagę na objętym badaniem odcinku pogrubienie ściany okrężnicy, zarys ściany nierówny, światło jelita wąskie, z dyskretnymi zagęszczeniami w otoczeniu- obrzęk naczyń?- do uwzględnienia obraz kliniczny ( obecność biegunek?) , ewentualna dalsza ukierunkowana diagnostyka. Dodam że rok temu miałem kolonoskopie wprowadzoną do Jelita krętego : o to opis: nieznacznie przekrwiona błona sluzowa - pobrano wycinki. Badanie Histopatologiczne wykluczyło podejrzenie mikroskopowego zapalenia jelita . Cierpie na biegunki oraz bole prawej strony brzucha czy też całego brzucha. dodatkowe badania : USG - wszystko wporządku oraz wszystkie badania morfologiczne czy też z kału ( z rozmazem , ob , crp, CEA , wątroba, trzustka , elektrolity , lamblia, posiew) Wszystkie jak najbardziej wporządku . Proszę o jakiekolwiek solucje,sugestie co mogę zrobić aby wkońcu te jelito wyleczyć...

Do pełnej konsultacji gastrologicznej
Pozdrawiam Konieczna pełna konsultacja z wynikami, analiza wyników, spokojna rozmowa i ustalenie dalszego postępowania . BEZPOŚREDNIA PEŁNA KONSULTACJA I ROZMOWA. mniej czytania internetu, bo zawsze znajdą sie '" różne możliwe choroby". Pozdrawiam i zapraszam