Jak leczy się raka płaskonabłonkowego?

Witam serdecznie u mojego taty stwierdzono raka płaskonabłonkowy rogowiejacy G2 jezyka T4aN0Mx na początku mówiono nam że zmiana będzie do usunięcia ale po konsylium stwierdzono że się tego nie podejmą? Tylko naświetlanie i chemia. Moje pytanie jest takie czy jest może jakaś jeszcze możliwość dla taty czy ma jakieś szanse na co mamy być przygotowani?

Lek. Tomasz Budlewski

cieżko jest przewidzieć, proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.