Diagnoza raka płaskonabłonkowego a regresja guza

Dzień dobry. Mój tata wiek 63 lata ma zdiagnozowanego raka płaskonabłonkowego IIIb. Jakie ma szanse na przeżycie chociaż kilku lat. Jest po 3 kursie chemii. Lekarze stwierdzili, że węzły chłonne na szyi wróci do normy, a na płucu nastąpiła znaczna regresja guza. Czy są jakies inne metody leczenia, które zwiększałyby szansę?

Mam za mało danych , na wszystkie pytania odpowiedzą lekarze prowadzący , chociaz w onkologii z prawdziwego zdarzenia nigdy nie odpowiada sie na pytania "jak długo" - tego nikt nie wie , zz