Jak leczyć ataki paniki i złe samopoczucie?

Witam. Moje życie to koszmar. Zaczęło się od ataku paniki spowodowanej złym samopoczuciem i lękiem przed rakiem.Teraz jest ze mną bardzo źle. Ciągle płaczę,nie potrafię myśleć racjonalnie, wszystko wykonuję mechanicznie, czuję się jak w innym świecie, nie mam sił na nic,boję się być sama,żyć,wyjsć z domu, że coś mi się stanie, strasznie bolą mnie plecy w okolicy piersiowej, więc wmawiam sobie zawał, martwię się, że może być coś nie tak z moim mózgiem. Badania krwi wyszły okej.

Witam Panią
Zaburzenia lękowe, w tym ataki paniki,
nie tylko dezorganizują życie ale też przynoszą
poczucie niepewności i zagubienia, ograniczają
niezależność, hamują aktywność społeczną
i utrudniają normalne funkcjonowanie w społeczeństwie,
zabierając tym samym całą radość życia.
Objawy zaburzeń lękowych będą się nasilać.
Mogą też pojawić się inne zaburzenia.
Jeżeli chciałaby Pani skutecznie pozbyć się
problemu i wyleczyć z panicznego lęku,
to zachęcam do odpowiednio dobranej psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę
wewnętrzną i uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami lęków oraz ich konsekwencjami.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam serdecznie, powinna Pani jak najszybciej zapisać się do psychoterapeuty. On już
Panią dalej pokieruje. Niestety to mogą być symptomy wskazujące na zaburzenie lękowe.
Aby to wykluczyć trzeba iść jak najszybciej do psychoterapeuty. Pozdrawiam