Jak leczyć ból gardła, kaszel i problemy z oczami?

Dzień dobry, od paru dni dokucza mi okropny bol gardła, obustronny. Ból gardła i uszu przy przełykaniu. Lekki suchy kaszel, zapalenie zatok.Co dziwne odkąd występuje to wszystko, gdy się budzę mam zalepione oczy co nigdy wcześniej się nie działo.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego,po badaniu lekarz zaleci odpowiednie postępowanie i leki.
Pozdrawiam