Jak leczyć ból kolana wynikający z pękniętej łąkotki?

Witam, IgM - pozytywny, IgG - negtywny. Objawy, które mnie niepokoją to ból kolana wynikający z pękniętej łąkotki- bez urazu, bóle wędrujące rąk i nóg, stawów łokciowych, kolanowych i dłoni,trwające około tygodnia z miesięczną przerwą, duszności i bóle w klatce piersiowej, kłucia pojawiające się również od czasu do czasu.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza reumatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.