Jak leczyć ból nogi po wypadku?

Dzień dobry.Miałem wypadek ponad 7lat temu.Po 2latach od tego zdarzenia zacząłem odczuwać ból w lewej nodze od kolana do całej stopy.Od końca stycznia tego roku zacząłem leczyć nogę,ponieważ ból się nasilił tak,że musiałem przerwać pracę.Lekarz stwierdził,że to jest uraz lewego stawu skokowego.Pojechałem do radiologa i zrobił mi prześwietlenie stawu skokowego.W następnej wiadomości podam opis badania radiologicznego.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ortopedy być może bardziej wskazane byłoby wykonanie rezonansu stopy